1

2

3

4

Аспірантура

5

Міністерство освіти і науки України інформує, що громадською організацією «Асоціація саперів України» (далі – Асоціація) за підтримки МОН у 2020 та 2021 роках було реалізовано пілотний проєкт з навчання педагогів Дніпропетровської, Донецької, Луганської областей та міста Києва на спеціальній онлайн платформі з питань мінної небезпеки (Explosive Ordnance Risk Education – EORE).

Враховуючи широкомасштабну війну російських окупаційних військ на всій території України, вбачається за доцільне проходження зазначеного навчання педагогами з усіх регіонів України. В подальшому набуті знання і навички педагогів з мінної небезпеки дозволять їм проводити інформаційні заняття з безпекових питань для аудиторії різних вікових категорій.

Курс розрахований на 30 годин онлайн навчання. Слухачеві потрібно зареєструватись за посиланням: https://eoreplatform.web.app/ та у зручний для себе час пройти онлайн курс навчання. Підтвердження аккаунтів відбувається протягом доби. Усі педагоги, які успішно пройдуть зазначений курс навчання, отримають відповідний сертифікат (генерується автоматично) та зможуть завантажити в особистому кабінеті необхідну навчально-методичну літературу (в електронному вигляді). Загальна кількість учасників онлайн навчання не обмежена.
Контактна особа від Асоціації - Чуткий Сергій Іванович, член правління організації, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
До вашої уваги відеоролик з інформування населення України щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів https://youtu.be/k6vjpzyiYq4