Квота 2

Аспірантура

23 липня 2022 року під час обстрілів російською окупаційною армією центру Харкова постраждала будівля ХНУМГ ім. О. М. Бекетова. Унаслідок обстрілу були вибиті вікна у самому Університеті та в будинках навпроти. Це вже не вперше страждає будівля Університету.

17 квітня 2022 року також під час обстрілів були вибиті вікна, у тому числі і в бібліотеці.

Тоді завдяки Ректору Університету Володимиру Миколайовичу Бабаєву, керівництву Університету, співробітникам Університету під керівництвом головного інженера Сергія Вікторовича Романенка були відремонтовані всі пошкоджені вікна. Також були розпочаті ремонтні роботи приміщення інформаційно-бібліографічного відділу, яке постраждало ще і від підтоплення.

26 липня 2022 року співробітники наукової бібліотеки разом із співробітниками адміністративно-господарської частини займалися очищенням приміщення бібліотеки від вибитого скла та відновленням пошкоджених вікон після чергових вибухів.

Колектив наукової бібліотеки висловлює вдячність керівництву Університету, співробітницям бібліотеки, головному інженеру С. В. Романенку, співробітникам підрозділів адміністративно-господарської частини за надану допомогу!

Ми у соцмережах

facebook  instagram  icons8 ютуб 100 Wiki